Başkanın Mesajı


 Değerli Mesai Arkadaşlarımız,

Mesleki gelişimimize katkı sağlamak, kurumsal birliktelik ve dayanışmamızı artırmak, Kurumumuz faaliyet alanına giren konularda akademik çalışmalara katkı sunmak üzere, 26.05.2014 tarihinde Derneğimizin resmi kuruluş işlemlerini tamamlamış bulunmaktayız.

Derneğimize ilişkin tüm bilgileri içeren Dernek Tüzüğümüz e-posta ekinde bilginize sunulmuştur.

Verilen görevleri daima hukukun üstünlüğü, mesleki dürüstlük ve objektiflik ilkeleri çerçevesinde, tüm toplumun menfaatini birlikte gözeterek titizlik içinde yerine getirecek olan yeni bir kariyer mesleğin kurumsal gelişimine katkı sağlamak üzere, bu sivil toplum örgütüne tüzel kişilik kazandırmış bulunmaktayız.

Takdir ettiğiniz gibi, marka yaratmak kolay bir iş değildir. Marka yaratmak, uzun yıllar boyunca yapılacak titiz ve başarılı çalışmayı gerektirir.

Kurumumuz uzmanlığının markası, mesleğe alınma, mesleğe hazırlık için temel eğitim ve sürekli meslek içi eğitim süreçlerinin tamamında taviz verilmeyen bir liyakat, objektiflik, ciddiyet ve disiplin ile, sizlerin gayret ve çabalarıyla, oluşturulacaktır.

Dernek olarak, Kurumumuz uzmanlığının marka değerini artırmaya yönelik her türlü gayret ve çalışmanın içerisinde olacağımızı ve bu süreci el ele vererek gerçekleştireceğimizi bilmenizi isteriz.

Sivil toplum örgütleri kurumsallaştıkça ve üyeler birbirleriyle kenetlendikçe güçlenir. Bizler sizler için karanlıkta bir ateş yaktık. Bu ateşin ışığı ile etrafı daha net ve daha aydınlık görmenizi istedik. Sizlerin vereceği katkılar ile güçlenip yolumuza devam etmek istiyoruz. 

Veysel PEKUZ

Başkan